Privátní a komerční čistící služby

Residential & Commercial Professional Cleaning Services

TERASY

Wood deck

    Venkovní posezení na dřevěné terase je velmi frekventovanou součástí rodinných domů a zahrad. Je-li lazura nebo ochranný olejový nátěr zašlý, neplní svou funkci. Dřevo pak trpí hnilobou, je pokryto zelenou řasou a zkracuje se jeho životnost. Každé neošetřené dřevo, které je dlouhodobě vystaveno povětrnostním vlivům a slunečnému záření také zvětrává a šedne.

     Díky našemu technickému vybavení můžeme čistit dřevo (terasa, obložení domu nebo plot) suchou i mokrou cestou. 

Telefonická objednávka na 702 068 876

 

      Čištění dřevěných teras kartáčováním (suchá cesta)

    Rychlý a efektivní způsob čištění a renovace dřevěných teras je jejich kartáčování FG bruskou se interovaným vysavačem. Kartáč spolehlivě odstraní nečistoty nashromážděné na povrhu dřeva a připraví ideální podklad pro nanesení ochranného oleje Rubio monocat Oil Plus, který kryje a tvoří pevnou molekulární vazbu s vrchní mikroskopickou vrstvou dřeva. Níže dostupné video sice nereprezentuje naši firmu, ale obsauje strojové vybavení a pracovní postupy, které při čištění teras používáme.

 

      

      Čištění dřevěných teras tlakovou vodou (mokrá cesta)

    Dřevěné terasy vyčistíme odšeďovačem Saicos (video níže), který má schopnost narušit zvětralou povrchovou vrstvu. Tlakovou vodou povrch vyčistíme a plochu následně opatříme ochranným nátěrem dle vaší volby (doporčujeme Bondex, Saicos nebo Osmo).

 

 

                   Tlakovou vodou lze také efektivně  čistit dřevěný zahradní nábytek, ploty a vrata nebo obložení rodinných domů.

               

           

              

© 2021 CLEAN HOUSE

Your clean home / Your clean office